Impreza okolicznościowa w restauracji - czy warto?

Impreza okolicznościowa w restauracji to praktycznie szereg samych korzyści, która nie musi nadwyrężać domowego budżetu. Jeśli więc planujesz organizację niezapomnianych imprez, takich jak m.in. chrzciny, pierwszą komunię, rocznicę ślubu, wieczór kawalerski lub panieński, jubileusze itd., koniecznie powinieneś zainteresować się ofertą Clubu Garage.

IMPREZA OKOLICZNOŚCIOWA W RESTAURACJI W KATOWICACH

 Wielogodzinne sprzątanie, dekorowanie domu oraz przygotowywanie potraw, później kilka godzin zabawy i znowu – sprzątanie i zmywanie. Na szczęście dzięki organizacji imprezy okolicznościowej w restauracji to wcale nie musi tak wyglądać. Takie rozwiązanie to niewątpliwie szereg korzyści dla każdego, a co najważniejsze - nie musi nadwyrężać domowego budżetu. Jeśli więc planujesz organizację takiej imprezy, koniecznie powinieneś zainteresować się ofertą Clubu Garage. Od lat organizujemy dla śląskich firm niezapomniane imprezy firmowe. Zaczynając od spotkań w wąskim gronie po imprezy dla 500 os. Zapewniamy pyszne menu, duży wybór alkoholi oraz ciekawe atrakcje m.in. imprezy z DJ, pokazy taneczne, turnieje bowlingowe i bilardowe, imprezy tematyczne, karaoke etc. Zorganizujesz u nas także wieczór kawalerski i panieński, imprezę dla dzieci lub przyjęcie komunijne - wówczas odkładamy shakery do przygotowywania drinków, a w klubie pojawiają się animatorzy dla dzieci, białe obrusy i kwiaty.

Impreza okolicznościowa w klubie to szereg różnorodnych możliwości, na które nie moglibyśmy sobie pozwolić w domu. Począwszy od przygotowania smacznego poczęstunku dla gości, przepięknej oprawy dekoracyjnej, aż do spokoju w kwestii sprzątania. Club Garage to jednak coś więcej - posiadamy 8 torów bowlingowych (w tym 2 dla dzieci), 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery. W naszym klubie Goście mogą skorzystać z atrakcji, takich jak: kręgle, bilard, impreza z DJ, czy fotobudka z gadżetami na specjalne zamówienie! 

Jak zorganizować przyjęcie w klubie? Z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwowuj termin, a także ustal indywidualne preferencje dotyczące menu, jak również wszystkich szczegółów uroczystości. Pamiętaj, że w Kręgielni w Clubie Garage można m.in. zarezerwować tory do gry w kręgle!

 

KOMUNIE restauracje katowice

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search