Najlepsze imprezy w 2020 w Katowicach!

Styczeń, luty, marzec... czyli jakie imprezy w Katowicach na nas czekają?

Zastanawiacie się, co ciekawego wydarzy się w pierwszym kwartale 2020 roku? Jakie imprezy na nas czekają? Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić najlepszy klub w Katowicach - Club Garage. Czeka nas ostra rozgrzewka przed latem!

Walentynkowy zawrót głowy (14-15 lutego)

Upojonych miłością (ta do samego siebie też się liczy;)) zapraszamy do spędzenia weekendu walentynkowego w Clubie Garage! Imprezę rozpoczynamy w czwartek, a kończymy w sobotę . Wstęp na imprezę z DJ za darmo. Startujemy o 21:00!

Ostatni Weekend Karnawału (21-22 lutego)

Rio de Jainero, Wenecja, Nicea, Nowy Orlean... i Katowice! Najlepsza impreza karnawałowa w Katowicach odbędzie się oczywiście w Clubie Garage! Pożegnajcie się z Karnawałem 2020 z nami - Wstęp na imprezę  z DJ za darmo. Rozpoczynamy o 21:00.

Dzień Kobiet (6-7 marca)

W Katowicach najlepiej spędzić go z nami. Zapraszamy wszystkie Panie do wspólnej imprezy na Dzień Kobiet, na której będą czekały na Was niespodzianki ;) Wstęp na imprezę  z DJ za darmo. Rozpoczynamy o 21:00.

Dzień Świętego Patryka (17-22 marca)

Dzień Świętego Patryka w Katowicach świętujemy aż 3 dni! Będą zielone piwa i wszystko inne, co tylko kojarzy się Wam z tym cudownym dniem. Wstęp na imprezę  z DJ oczywiście za darmo. Rozpoczynamy o 21:00.

 

rozkład jazdy z lechem 1 połowa 2020

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search