Czy istnieją jeszcze prawdziwe dyskoteki w Katowicach?

 

Czy istnieją jeszcze prawdziwe dyskoteki w Katowicach?

Większość ludzi sądzi, że czasy, w których można było pobawić się na dyskotece z prawdziwego zdarzenia, dawno już minęły. My jednak udowadniamy, że tak nie jest i co tydzień, od czwartku do soboty, organizujemy dyskoteki w Katowicach na miarę XXI wieku! Przekonaj się, że istnieje jeszcze miejsce, w którym można potańczyć przy dobrej muzyce, napić się smacznego napoju i ponieść się emocjom. Poznaj ofertę klubu Garage!

Choć lata świetności, zarówno dyskotek w Katowicach, jak i w innych polskich miastach, szacuje się na lata 90’ i początek XXI wieku, to jednak tego typu zabawy taneczne nadal mają szerokie grono zwolenników. Trudno się temu dziwić, skoro psycholodzy udowodnili, że taniec ma bardzo pozytywny wpływ na ludzką psychikę. Miłośnicy szaleństw na parkiecie w ostatnim czasie narzekają, że clubbing w Polsce nie ma się najlepiej, a dawne czasy, w których prawie wszyscy co weekend wybierali się na nocne szaleństwa, minęły bezpowrotnie. Club Garage uparcie walczy z przeświadczeniem, że nie można się zabawić w Katowicach tak jak 20 lat temu i organizuje imprezy, które trafią w gusta zarówno weteranów dyskotek, jak i nowicjuszy, którzy chcą się przekonać, jak wygląda nocne życie Katowic.

Połączenie tradycji i nowoczesności w dyskotece

Club Garage to nowoczesne wnętrze i obsługa zgodna z obecnie obowiązującymi normami. Jednak nie zapominamy o tradycjach związanych z dobrą zabawą! W naszym klubie można zawsze liczyć na znakomitą muzykę, przy której nogi same rwą się do tańca. Nagłośnienie i gra świtem sprawiają, że nasi goście zapominają o świecie na zewnątrz i dają się ponieść basom. W naszym mniemaniu tak powinna wyglądać najlepsza dyskoteka w Katowicach, a może i w całej Polsce. Dodajmy do tego urozmaicony bar i możliwość zamówienia pysznych przekąsek, a także niezapomniane imprezy tematyczne i występy znanych DJ’ów, a nie będzie trzeba już szukać bardziej odpowiedniego miejsca, by się rozerwać.

Co jeszcze powinna oferować dobra dyskoteka w Katowicach?

Na dyskotece najważniejsza jest muzyka – chyba każdy się z tym zgodzi. Jednak dzisiejsi goście odwiedzający klub liczą na coś więcej, niż tylko na to, by coś grało i coś mrugało. Wysoka jakość obsługi, selekcja na bramce, konkursy i atrakcje w trakcie zabawy – to tylko niektóre cechy pożądane przez klubowiczów. Club Garage spełnia wszystkie te wymagania, a do tego oferuje:

 • możliwość zorganizowania wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, imprezy urodzinowej, eventu pracowniczego;
 • ekskluzywny VIP Room;
 • zdjęcia robione przez profesjonalnego fotografa;
 • imprezy z degustacją wina;
 • imprezy w stylu Las Vegas - ruletka, Black Jack, Poker w różnych odmianach i gra w kości, prowadzone przez profesjonalnego krupiera;
 • 8 torów do gry w kręgle;
 • 2 snookery;
 • 15 stołów bilardowych;
 • turnieje bowlingowe i bilardowe;
 • karaoke;
 • pokazy taneczne;
 • smoking zone;
 • free wi-fi.

Dbamy nie tylko o zadowolenie naszych gości, ale również o ich bezpieczeństwo, nad którym czuwają wykwalifikowani ochroniarze. Zapewnienie komfortu także jest dla nas bardzo ważne, dlatego oferujemy aż 400 miejsc siedzących i klimatyzację.

Dyskoteka z duszą

Club Garage jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swoją bogatą ofertę. Nasz lokal charakteryzuje się niebanalnym wnętrzem, które zapewnia znakomity klimat. Każdy fan motoryzacji poczuje się u nas jak w raju, jednak sądzimy, że atmosfera w naszym klubie przypadnie do gustu wszystkim osobom nas odwiedzającym. Staramy się usatysfakcjonować wszystkich naszych gości, dlatego gramy różne rodzaje muzyki, serwujemy alkohole z całego świata, a w naszym menu znajdują się zawsze świeże potrawy dostosowane zarówno do podniebień mięsożerców, jak i wegetarian. Niewątpliwym plusem naszego klubu jest także lokalizacja – mieścimy się w samym sercu Katowic, łatwo zatem do nas dotrzeć o każdej porze.

Nie chcemy się przechwalać, ale jesteśmy pewni, że Club Garage to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza dyskoteka w Katowicach! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się, że na dobrą zabawę składa się wszystko to, co mamy w naszej ofercie!

Search