Wieczór panieński w Katowicach

 Jak zorganizować wieczór panieński by był niepowtarzalny i długo gościł w naszych wspomnieniach?

 wieczór panieński w Katowicah

Organizacja wieczoru panieńskiego w klubie cieszy się niezwykłą popularnością. Większość przyszłych Panien Młodych wraz ze swoimi przyjaciółkami chce spędzić ostatnią, wolną noc na dobrej imprezie i szampańskiej zabawie.

Klub na wieczór panieński w Katowicach

Poszukując odpowiedniego miejsca do organizacji wieczoru panieńskiego warto wybrać dobry klub, w którym znajdować się będzie VIP ROOM oraz parkiet do tańczenia. W VIP ROOMIE będziecie mogły swobodnie porozmawiać, zorganizować zabawy i rozpakować prezenty. Te rozdzielone części klubu pozwolą Wam na zabawę w dowolnym momencie i odpoczynek w wyciszonym miejscu.

Przed organizacją wieczoru panieńskiego upewnijcie się, jaką muzykę dla Was zagramy – może traficie na imprezę tematyczną?

 Atrakcje na wieczór panieński

Wynajem striptizera jest chyba najbardziej popularną atrakcją – możecie ugościć go w naszym VIP Roomie. Jeśli jednak chcecie czegoś więcej możemy zorganizować dla Was np. pokazy barmańskie, wine tasting, bilard i kręgle. Zapytajcie się nas o alkohol, który możemy dla Was przygotować – kolorowe drinki, shoty, szampan, wódka, piwo – cokolwiek sobie zamarzycie.

 Dodatki na wieczór panieński

Uczestniczki wieczorów panieńskich lubią się wyróżniać – szarfy, kapelusze, uszy Playboya, hawajskie wianki, kolorowe opaski, a nawet koszulki z napisem „wieczór panieński”. Warto zadbać o to, aby podczas wieczoru panieńskiego wyróżniać się z tłumu ;)

 

Przepis na udany wieczór panieński w Katowicach? Club Garage!

 panieński w Katowicach

© 2018 Club Garage. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie strony Hasztag. Marketing EM

Regulamin Klubu Garage

Search